...

WZORNIKI KOLORÓW

Największy wybór kolorów. Ceniona od lat elegancka kolorystyka.

 

Proponujemy kilka tysięcy wyjątkowych odcieni. Zapewniamy najbogatszą kolorystykę !

Kilkanaście wzorników różnych producentów farb w tym NCS i RAL, teczki i biblioteki kolorów, szereg broszur przedstawiających gotowe zestawienia barw, próbki kolorów, wymalowania cenionych kolorów na większej powierzchni ścian. Nasze wzorniki pokryte są oryginalną farbą dzięki czemu znakomicie oddają kolor, którym finalnie będzie wymalowana ściana.

Najlepsze kolory znajdziesz w naszym sklepie ! Zobacz je „na żywo”.

Do współpracy zapraszamy architektów i projektantów wnętrz.

 

 

Wzorniki kolorów:

Classic Colorsklasyczna, ponadczasowa i elegancka kolekcja kolorów.

Color Preview®kolekcja odważnych, nasyconych kolorów, które ożywiają przestrzeń poprzez epatowanie czystymi, głębokimi i wyjątkowymi odcieniami.

Off-White Colorswyszukana, wysublimowana i najbardziej uniwersalna paleta bardzo jasnych odcieni – pochodnych bieli.

Historical Colorswywodzące się z tradycji, dystyngowane i eleganckie odcienie Kolekcji Historycznej zapewniają szeroko pojętą ponadczasowość.

Williamsburg®niezwykła paleta 144 odcieni inspirowanych stylem kolonialnym.

Affinity™kolekcja 144 modnych, ekscytujących odcieni, starannie wyselekcjonowana na podstawie aktualnych trendów, w ścisłej współpracy z najlepszymi projektantami.

Color Stories™barwna kolekcja licząca 240 odcieni, reprezentujących tzw. „pełne spektrum kolorów”. Kolory z palety Color StoriesTM „żyją”, ulegając delikatnym zmianom w zależności od pory dnia, a także rodzaju i natężenia światła.

„Designer Picks”nowa paleta 198 kolorów inspirowana przez znanego projektanta Briana Gluckstein’ea.

„Candice Olson”wyjątkowa kolekcja odcieni, sygnowana nazwiskiem słynnej projektantki.

„Favorites”, Traditions Collection Fan Deckmocno osadzone w historii architektury i projektowania bogate kolory, ujęte w cudownej, harmonijnej kolekcji 169 barw tworzą wyjątkowy klimat również w nowoczesnych wnętrzach.

„Perfect Pairings, Timeless Colors”wyjątkowa, dwustronna paleta kolorów stanowiąca doskonałą pomoc w doborze zestawień kolorystycznych, zarówno do wnętrz, jak i elewacji.

KABEwzornik cenionej szwajcarskiej marki to propozycja kolorów do wnętrz jak i elewacji budynków.

KABE FarbwerkElegancki wzornik modnych kolorów w formie dużych listków.

NCSNatural Color System (NCS) – logiczny system porządku barw oparty na percepcji przez człowieka i ponad 60- letnich badaniach koloru. NCS jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów na świecie.

RALsystem oznaczania barw oparty na porównaniu z wzorcami. W ten sposób oznacza się barwy farb do metalu, lakierów samochodowych w aerozolu, samoprzylepnych folii PVC a także farb mieszanych komputerowo, niezależnie od ich producentów.

Przenośna teczka kolorówidealne narzędzie do pracy dla projektantów wnętrz.