Wykończenie wnętrz salonu motocykli

6 marca 2017

Nasze studio Yes Color miało przyjemność uczestniczyć w wykończeniu wnętrz nowego salonu motocykli firmy Game Over Cycles i legendarnej marki Harley – Davidson w Rzeszowie.

Nowy obiekt jest największym tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Do dekoracji ścian i sufitów zostały wykorzystane farby do wnętrz linii Ultra Spec amerykańskiej marki Benjamin Moore w „elektryzującym” pomarańczowym kolorze  ELECTRIC ORANGE a także odcień jasnej szarości SHAKER GRAY. Część powierzchni ścian oraz główne sufity pomalowano matową lateksową farbą Prolatex firmy KABE w niemal czarnym kolorze.

Ponadto w salonie na wewnętrznych pionowych i poziomych panelach wykonaliśmy efekt rdzy (stal kortenowska) firmy Valpaint, nawiązując do oryginalnych stalowych pylonów w kształcie dwóch motocyklowych cylindrów, które zdobią budynek od zewnątrz.

Farby i pigmenty amerykańskiej marki Benjamin Moore zostały również użyte do namalowania głównego, przestrzennego logo GOC Harley-Davidson Rzeszów. Ten znakomity efekt wykonał artysta współpracującej z nami firmy P-ART.

Wnętrza nowego salonu zostały wykończone z dużą dbałością o szczegóły i oczywiście cechuje je typowo motocyklowy klimat.

Salon motocykli GOC Harley-Davidson jest niewątpliwie znakomitą wizytówką Rzeszowa i całego regionu.