...

INSPIRACJE

Galeria inspiracji, kolory o jakich marzysz, nieograniczone pomysły – inspiracje kolorystyczne ułatwiające wybór.

 

Poprzez zmianę barw otoczenia, zmianę tła, na którym rozgrywa się główny spektakl naszego życia, spełniamy swoje marzenia, wpływamy na emocje, nastrój i uczucia. Tworzymy wyjątkowy, indywidualny i niepowtarzalny świat. Wybieramy styl życia.

Niezwykle bogata paleta barw, którą proponujemy, zaspokoi gust każdego Klienta i pozwoli swobodnie kreować wnętrza w każdym stylu…

W sklepie Yes Color poza wieloma wachlarzami kolorystycznymi i próbkami, dostępne są bezpłatne katalogi – inspiracje kolorystyczne bardzo ułatwiające wybór i poruszanie się w świecie kolorów. Nasz doświadczony personel chętnie doradzi jak zestawić kolory w różnych pomieszczeniach.

Można również skorzystać z wiedzy i pomocy współpracujących z nami architektów wnętrz.

 

Kolor roku 2020

Prezentujemy nowy KOLOR ROKU 2020 ! First Light

 

Kolor Roku 2020 – czytaj więcej

 

 

Kolor roku 2019

Prezentujemy nowy KOLOR ROKU 2019 ! Metropolitan AF-690

 

Od eterycznych, neutralnych barw, przez zwiewne róże, po soczyste zielenie i ciemny granat. To paleta 15 wyjątkowych odcieni, wśród których króluje dostojny kolor roku Metropolitan AF-690. Elegancka, wyrafinowana i harmonijna.

W 2019 roku uciekamy od zgiełku i wycofujemy się do spokojnej przestrzeni kontemplacyjnej zatapiając się w naszych myślach.

Paleta odcieni, z jednej strony stanowi doskonałe uzupełnienie koloru roku – Metropolitan, z drugiej każdy ocień sam w sobie jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Ogólna tonacja trendów wykazuje relaksujący spokój w każdym otoczeniu.

Odcienie przywodzą na myśl „pokolorowane” szarości, miękkie płótna, delikatne metaliczne akcenty, a głębokie odcienie zieleni i granatu obecne w palecie, zapewniają odpowiednią równowagę całości.

Nowy KOLOR ROKU 2019 świetnie komponuje się w towarzystwie dedykowanej palety barw.

Kolor Roku 2019 – czytaj więcej
Kolor roku 2019

 

Kolor roku 2018

 

Prezentujemy nowy KOLOR ROKU 2018 ! Caliente AF-290

 

Silny, promienny, pełen energii. Absolutnie pewny siebie.To barwna sygnatura arcydzieł nowoczesnej architektury; puszysty dywan rozłożony przy głównym wejściu; dostojne tło dla ksiąg w bibliotece; mocne, pierwsze wrażenie na błyszczących frontowych drzwiach…Okiełznaj witalność czerwieni !

Ellen O’Neill, Director of Strategic Design Intelligence Benjamin Moore & Co.

 

Firma Yes Color jako jedyna w regionie posiada nowoczesne urządzenie barwiące w systemie Gennex Platform, bazujące na specjalnych pigmentach pozwalających uzyskać kolor Caliente AF-290 jak i całą nową kolekcję Color Trends 2018.

 

Nowy KOLOR ROKU świetnie komponuje się w towarzystwie dedykowanej palety barw.

 

Kolor Roku 2018 – czytaj więcej


Kolor roku 2017

kolor-roku-2017-Shadow_2117-30-2

SHADOW 2117-30 to szlachetny fiolet, który uwodzi głębią i wielowymiarowością. Kolor, który – mimo że schowany w cieniu – dzięki ametystowej głębi nie daje o sobie zapomnieć, uwodzi i natychmiast zapada w pamięć.

Najpiękniej jednak komponuje się w towarzystwie dedykowanej palety, obejmującej kilka gam kolorystycznych.

 

 

COLOR TRENDS 2017 to wyjątkowo wysublimowana gama delikatnych, jak i mocnych w wyrazie odcieni, dzięki którym każdy będzie w stanie wyrazić swoje emocje i pokazać ekspresję.

 

TRENDY KOLORYSTYCZNE 2017  <<<  zobacz KOLOR ROKU 2017

CANDICE OLSON – AUTORSKA KOLEKCJA  <<<  zobacz paletę kolorów

 

grafika21
Paletę odcieni z gamy off-white połączono z pastelami, kolorami ziemi oraz intensywnymi, nasyconymi barwami. Wszystkie charakteryzują się niezwykłą czystością i głębią, stanowiąc doskonałe tło do budowania przestrzeni i ekspozycji rozwiązań architektonicznych.

 

grafika23
Odcienie ziemi – spłowiałe brązy, ciepłe szarości, lniane biele zachwycą miłośników ekologii i rustykalnych klimatów, a jeśli dodamy do naturalnej palety kobaltowy błękit Patriot Blue2064-20 i niebieską szarość Luxe AF-580, stworzymy bazę dla stylizacji skandynawskich.

 

grafika25
Amatorzy klasycznej elegancji w angielskim i francuskim stylu zakochają się w gamie neutralnych pasteli, stanowiących idealne tło do ekspozycji wyrafinowanych mebli, żyrandoli i dzieł sztuki.

 

grafika26
Dla wielbicieli nonszalanckich aranżacji Vintage przygotowaliśmy delikatnie „spatynowane” barwy oscylujące wokół błękitów i odcieni mięty. Kittery Point Green HC-119, MorningSky Blue 2053-70 i White Heaven 2068-70 to kwintesencja Retro.

 

grafika28
Minimalistom przypadną do gustu wysmakowane biele: Simply White OC-117 i IceMist OC-67, które w połączeniu z atramentową czernią Black Ink 2127-20 i czerwienią Ravishing Red 2008-10 tworzą kontrastowe, na wskroś nowoczesne wnętrza.

 


 

INSPIRACJE

 

blue1

 

green1

 

orange1

 

red1

 

 

2006colors12006colors2

2006colors32006colors42006colors52006colors6