...

AUTHENTIC COLOR

Authentic Color – najlepsza gwarancja koloru

 

„Close Enough is Not Good Enough”

Powyższe hasło odnosi się do programu świadomościowego „Authentic Color” marki Benjamin Moore, i w wolnym tłumaczeniu oznacza:

“(Kolor) dostatecznie zbliżony nie jest wystarczająco dobry”.

 

authentic-color-foto

 

Dlaczego nie jest możliwe idealne skopiowanie przez innych producentów wyjątkowych kolorów z wzorników marki Benjamin Moore ?

• Autentyczne odcienie Benjamin Moore można otrzymać jedynie podczas barwienia farb tej ekskluzywnej marki.
Tylko to połączenie pozwoli osiągnąć zamierzony efekt kolorystyczny.

• Tajemnica tkwi w niepowtarzalnym procesie produkcji, w którym wytwarzane są koloranty i farby w oparciu o wodorozcieńczalne, ściśle strzeżone i opatentowane technologie.

• W przeciwieństwie do swoich konkurentów, Benjamin Moore sam opracowuje i produkuje pigmenty oraz spoiwa (żywice) do farb. Dzięki własnej produkcji tych dwóch zasadniczych komponentów, tworzy niepowtarzalne receptury i finalne produkty o wyjątkowych właściwościach.

 

To dlatego nasze kolory są niepowtarzalne i takie czyste.

Podczas prób dopasowania koloru do odcienia z wzornika marki Benjamin Moore, konkurenci używają zupełnie innych farb, odmiennych kolorantów i innego systemu barwienia. W efekcie Klient otrzymuje produkt, który z jednej strony nie odpowiada odcieniowi, wybranemu z wzornika marki Benjamin Moore z drugiej odbiega pod względem technologicznym (m.in. nie posiada opracowanych przez Benjamin Moore technologii). To zasadnicza różnica.

 

Chcesz zastosować autentyczny kolor ?

Oryginalne, eleganckie odcienie marki Benjamin Moore otrzymasz w studio farb Yes Color.